Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do zapisu ustawień i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis. Zamknij okno
Zwiększ czytelność

Aktualności

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miejskiej Kraków w 2015 roku mogliśmy przeprowadzić szereg działań, stanowiących kontynuację zainaugurowanego w październiku 2014 roku projektu Krakowskiego Szlaku Modernizmu.

więcej...

Zapraszamy na spotkanie towarzyszące wydaniu monografii Wacława Nowakowskiego. Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie, Rynek Główny 25, 2.12.2015, godz. 18:00. Książka Marty Karpińskiej o Wacławie Nowakowskim (1888-1955) to pierwsza monografia jednego z najważniejszych krakowskich architektów pierwszej połowy XX wieku. O książce, Wacławie Nowakowskim i architekturze międzywojennego Krakowa opowiadać będą Marta Karpińska i dr Michał Wiśniewski. Spotkanie poprowadzi Justyna Nowicka.

więcej...

Wydawnictwa Instytutu Architektury - monografie Wacława Nowakowskiego i Adolfa Szyszko-Bohusza, "Oczy Skóry. Architektura i zmysły" Juhaniego Pallasmy oraz katalog wystawy "Reakcja na modernizm. Architektura Adolfa Szyszko-Bohusza" są dostępne w dystrybucji: Fundacja Bęc Zmiana: http://sklep.beczmiana.pl/, Motyle Książkowe: http://www.motyleksiazkowe.pl/ oraz w księgarniach w całej Polsce. Bezpośrednie adresy do poszczególnych książek na stronach dystrybutorów:

więcej...
<< nowsze wpisy 2 z 12 >> starsze wpisy