Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do zapisu ustawień i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis. Zamknij okno
Zwiększ czytelność

15.11.2014

Prostokąt, prostokąt i kwadrat - zakochaj się w prostocie modernizmu

15.11.2014, 11:00-13:00 Dębnicki Ośrodek Kultury Tęcza, ul. Praska 52

Uczestnicy warsztatu poznają dobre praktyki aktywizacji mieszkańców. Odpowiemy sobie na pytanie: jak dostrzegać piękno w najbliższej okolicy zamieszkania. 15.11.2014 (sobota), godz. 11:00-12:30

15.11.2014 (sobota), godz. 11:00-12:30
Prostokąt, prostokąt i kwadrat - zakochaj się w prostocie modernizmu - inspirująco-rozwojowy warsztat na temat architektury modernistycznej.
Prowadzenie: Ludwika Ignatowicz
Miejsce: Dębnicki Ośrodek Kultury Tęcza, ul. Praska 52
Liczba miejsc ograniczona, konieczna rezerwacja.
Wydarzenie na facebooku: LINK

Uczestnicy warsztatu poznają dobre praktyki aktywizacji mieszkańców. Odpowiemy sobie na pytanie: jak dostrzegać piękno w najbliższej okolicy zamieszkania. Dowiedzą się jak dbać o zabytki i pamięć miejsc. Jak zmieniać w prosty sposób miejsca zapomniane w oazy działania z mieszkańcami. Będziemy rozmawiać na temat ulotnych historii, które tworzą miasto i są nierozłącznym elementem architektury.

Prowadząca:

Ludwika Ignatowicz - Socjolog, animator. Absolwentka socjologii Collegium Civitas oraz pedagogiki na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Aktywna członkini stowarzyszenia na rzecz poprawy środowiska mieszkalnego Odblokuj oraz fundacji na rzecz wspólnot lokalnych Na Miejscu. Głównym działaniem w ramach organizacji NGO jest włączanie mieszkańców w procesy projektowania i zmieniania miasta dla ludzi. Prowadzi autorskie warsztaty dotyczące percepcji przestrzeni miejskiej. Konsultacje społeczne, animacja społeczności lokalnej, edukacja architektoniczna dla najmłodszych i dorosłych, badania dotyczące lokalności to zagadnienia najbliższe jej sercu.

>> poprzedni wpis << następny wpis