Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do zapisu ustawień i prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis. Zamknij okno
Zwiększ czytelność

01.12.2015

KRAKOWSKI MODERNIZM - podsumowanie działań w 2015 roku

Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Miejskiej Kraków w 2015 roku mogliśmy przeprowadzić szereg działań, stanowiących kontynuację zainaugurowanego w październiku 2014 roku projektu Krakowskiego Szlaku Modernizmu.

W 2015 roku zorganizowaliśmy:

 • SPACERY ARCHITEKTONICZNE (4)

  Między innymi przeszliśmy Aleje Trzech Wieszczów, Trzecie centrum Krakowa - Rondo Mogilskie. Naszymi przewodnikami byli Michał Wiśniewski i Marta Karpińska (Instytut Architektury)
 • WYKŁADY (4)

  Wykłady w ramach cyklu spotkań towarzyszących wystawie "PRL mieszka w nas? Kultura czasu wolnego", zorganizowane we współpracy z Muzeum PRL-u.
 1. Architektura Polski Ludowej: Budownictwo mieszkaniowe
  10 września, Muzeum PRL-u

 2. Architektura Polski Ludowej: Architektura sakralna
  8 października, Muzeum PRL-u

 3. Architektura Polski Ludowej: Budowle użyteczności publicznej
  12 listopada, Muzeum PRL-u

 4. Wokół twórczości Witolda Cęckiewicza
  10 grudnia, Muzeum PRL-u

...dodatkowo: na bieżąco prowadziliśmy fanpage Szlaku Modernizmu na portalu Facebook oraz rozszerzyliśmy stronę internetową o dane na temat kolejnych budynków, tras i architektów.

Projekt Krakowski Modernizm został zrealizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

www.krakow.pl
www.ngo.krakow.pl

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim pracującym przy realizacji projektu w mijającym roku jak i uczestnikom organizowanych przez nas wydarzeń oraz użytkownikom strony internetowej i aplikacji mobilnej!

 

Galeria

>> poprzedni wpis << następny wpis